Nasze Psy

PEIRA Kola FCI ur. 12.02.2016r.- cudowna biszkoptowa suczka, na co dzień pracująca w dogoterapii z dziećmi z różnymi dysfunkcjami. Cechuje ją zrównoważenie, cierpliwość, łagodność. Odkąd zamieszkała z nami poddawana była ciągłym szkoleniom. Bez problemu zdobyła więc polski i międzynarodowy certyfikat psa mogącego brać udział w zajęciach dogoterapii/ kynoterapii. Posiada niezwykłą umiejętność dostosowania się do potrzeb i warunków w jakich pracuje. Peira bierze udział także w wystawach psów rasowych organizowanych przez Związek Kynologiczny w Polsce osiągając świetne wyniki- rozpoczęła Championat Polski. Bardzo ważną kwestią jest też jej doskonałe zdrowie.

ACHILLES Sarracenia FCI ur. 24.10.2016r.-tzw. Bambo to duży, czarny, masywny, piękny pies z wielką delikatnością. Na co dzień pracuje w dogoterapii z dziećmi z różnymi dysfunkcjami. Cechuje go zrównoważenie, cierpliwość, łagodność. Poprzez ciągłą stymulację oraz różnego rodzaju szklenia uzyskał polski i międzynarodowy certyfikat psa mogącego brać udział w zajęciach dogoterapii/ kynoterapii. Achilles bierze udział w wystawach psów rasowych organizowanych przez Związek Kynologiczny w Polsce osiągając świetne wyniki- rozpoczął Championat Polski. Bardzo ważną kwestią jest też jego doskonałe zdrowie.

BELLAMI PRINCESSA POEZJA Begret FCI ur. 31.12.2017r. – sama słodycz… Piękna, bardzo zdrowa i utytułowana dama koloru blenheim . Nasza domowa księżniczka i przytulanka. Tam gdzie my, tam i ona. Ta mała psiunia skradła sobie serca dzieci i dorosłych. Z dużymi sukcesami pracuje na co dzień w dogoterapii z dziećmi z różnymi dysfunkcjami. Najbardziej sprawdza się w pracy z osobami z kynofobią. Rozpoczęła Championat Polski. Jest to zdrowy pies, posiadający stosowne badania