Witaj

Helping Paw czyli „Pomocna Łapa” to mała, domowa hodowla psów rasy Labrador Retriever i Cavalier King Charles Spaniel zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce (FCI). Jesteśmy członkami Związku Kynologicznego w Polsce, a tym samym należymy do największej międzynarodowej federacji Kynologicznej FCI.

Nasze psy są częścią rodziny. Zapewniamy im najlepsze warunki, wychowanie i opiekę lekarską. Nasze psy są doskonałe pod względem eksterierowym i charakterologicznym. To zdrowe psy (posiadające stosowne badania). Największą uwagę poświęcamy na ich wychowanie dlatego też stały się naszymi wiernymi i… najlepszymi przyjaciółmi.

Zarówno my jak i nasze dzieci mamy z nimi wyjątkowy kontakt. Każdemu życzymy takich przyjaciół!!! W chwilach trudnych niosą pocieszenie, a w chwilach radosnych śmiech i zabawę. Nasze psy odnoszą  sukcesy wystawowe. Przede wszystkim jednak to psy pracujące- psi terapeuci, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Zachęcamy wszystkich do szczegółowego zainteresowania labradorami i cavalierami, gdyż są to jedne z  najwspanialszych ras psów jakie wyhodował człowiek.

Czyżbyśmy trafili na psy idealne – TAK!!! O ile prowadzone są w sposób właściwy. Ale o tym w dziale – szkolenie.