miot A

Spełniło się nasze marzenie! 12 lipca 2019r. przyszły na świat długo oczekiwane szczeniaki ze wspaniałego, niezwykłego skojarzenia. 7 wspaniałych chłopców i 2 przecudowne dziewczynki.

Matka: PEIRA Kola- cudowna suczka, na co dzień pracująca w dogoterapii z dziećmi z różnymi dysfunkcjami. Cechuje ją zrównoważenie, cierpliwość, łagodność. Odkąd zamieszkała z nami poddawana była ciągłym szkoleniom. Bez problemu zdobyła więc polski i międzynarodowy certyfikat psa mogącego brać udział w zajęciach dogoterapii/ kynoterapią. Posiada niezwykłą umiejętność dostosowania się do potrzeb i warunków w jakich pracuje. Peira bierz udział także w wystawach psów rasowych organizowanych przez Związek Kynologiczny w Polsce osiągając świetne wyniki- rozpoczęła Championat Polski. Bardzo ważną kwestią jest też jej doskonałe zdrowie.

Ojciec: AMORE Ta – Bajka – piękny, zdrowy i utytułowany samiec o wielkim sercu. Przebadany w kierunku dysplazji. Biodra i łokcie z najlepszym możliwym wynikiem HD-A i ED-0/0. Wolny od chorób genetycznych (postępujący zanik siatkówki, zapaść wysiłkowa, miopatia, narkolepsja, parakeratoza nosa). Jego dzieci nie zachorują na te choroby genetyczne.

Zależy nam na kochającym domu dla naszych szczeniąt. Preferujemy rodziny, które szukają przyjaciela i członka rodziny na 4 łapach.

Kupując szczenię w naszej hodowli otrzymają Państwo od nas:
– Metryczkę uprawniającą do wyrobienia rodowodu ZKwP FCI uznawanego na całym świecie,
– Książeczkę zdrowia,
– Umowę kupna-sprzedaży,
– Wyprawkę.

Maluchy opuszczające naszą hodowlę będą po przeglądzie miotu, zachipowane, odrobaczne oraz zaszczepione odpowiednio do wieku.

Dołożymy wszelkich starań, aby nasze szczeniaczki były prawidłowo zsocjalizowane i przystosowane do życia w nowym domku. Pieski od urodzenia będą poddawane neurostymulacji.
Maluchy wychodzące z naszej hodowli będą po wstępnym szkoleniu, co stanowić będzie ułatwienie w ich wychowaniu dla przyszłych rodzin.

W cenę szczenięcia wliczone są konsultacje szkoleniowe z certyfikowanym instruktorem szkolenia psów i udział w psim przedszkolu.