O Nas

Zawodowo związani jesteśmy ze szkolnictwem. W naszej pracy zawsze staramy się stosować metody podnoszące jakość świadczonych przez nas usług. Często nasze dzieci (mamy dwóch synów) były wyznacznikiem podejmowanych działań. Kiedy postanowiliśmy zająć się dogoterapią, po raz pierwszy radość wszystkich członków rodziny, co do nowego wyzwania była tak wielka. Nawet nikt nie spodziewał się, że przerodzi się to w wielką pasję całej naszej czwórki. Od momentu, w którym w naszym domu pojawiła się pierwsza suczka, nasze życie zmieniło się. Ktoś, kto nie miał nigdy psa, nie jest w stanie sobie wyobrazić, jak dużo radości i szczęścia może dawać człowiekowi to czworonożne, machające ogonem stworzenie. Kto już zaznał przyjaźni z psem, zapewne doskonale wie, o czym piszemy. Teraz nie ma dla nas większej radości, niż przebywanie z naszymi zwierzętami, obserwowanie jak rosną, poznają świat, odnoszą sukcesy zarówno wystawowe jak i w pracy jako dogoterapeuci. Nasze psy są pełnoprawnymi członkami rodziny. Mieszkają z nami w domu, wyjeżdżamy razem na wakacje. To m.in. dla nich postanowiliśmy zamieszkać w miejscu, w którym mają do dyspozycji duży ogród, a tuż obok pola, łąki i lasy, po których mogą biegać do woli. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, a gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy uwagi prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy, wyjaśnimy czy doradzimy. Chętnie pomożemy Państwu w doborze szczeniaka, udzielimy informacji o zastosowaniu dogoterapii, pomożemy w niwelowaniu niewłaściwych zachowań u psów. Zapraszamy!


Szkolenia

Zapraszamy do nas przyszłych właścicieli psów, osoby które zastanawiają się nad zakupem czworonożnego przyjaciela a także tych, którzy posiadają już psa i chcą wypracować z nim określone zachowania. Pomagamy przy doborze psa, szkolimy, edukujemy właścicieli. .

Dogoterapia

Obecność psa wspomaga rozwój osobowości, edukuje, rehabilituje oraz działa na podopiecznych terapeutycznie. Dogoterapia jest metodą, która doskonale łączy naukę oraz zabawę której motywatorem jest odpowiednio wyselekcjonowany i wyszkolony pies.

Hodowla

Helping Paw zapewnia najlepsze warunki, wychowanie i opiekę lekarską – nasze psy są doskonałe pod względem eksterierowym i charakterologicznym. Największą uwagę poświęcamy na ich wychowanie dlatego też stały się naszymi wiernymi i… najlepszymi przyjaciółmi.