O Nas

Jesteśmy małżeństwem z wieloletnim stażem zawodowym w szkolnictwie. W naszej pracy zawsze staramy się stosować metody podnoszące jakość świadczonych przez nas usług. Często nasze dzieci (mamy dwóch synów) były wyznacznikiem podejmowanych działań. Kiedy postanowiliśmy zająć się dogoterapią, po raz pierwszy radość wszystkich członków rodziny co do nowego wyzwania była tak wielka. Nikt nawet nie spodziewał się, że to przerodzi się to w tak wielką pasję całej naszej rodziny.

Posiadamy szeroki wachlarz kwalifikacji uprawniający nas m.in. do pracy z osobami:

– niepełnosprawnymi umysłowo i fizycznie (oligofrenopedagogika),
– niedostosowanymi społecznie (resocjalizacja),
– z zaburzeniami w zakresie komunikacyjnym (logopedia),
– z trudnościami w uczeniu się,
– u których stwierdzono Autyzm/ zespół Aspergera,
– u których występuje kynofobia.

Hodowla psów jest naszą pasją.

Od momentu, w którym w naszym domu pojawiła się pierwsza suczka, nasze życie zmieniło się całkowicie.
Ktoś,  kto nie miał nigdy psa, nie jest w stanie sobie wyobrazić ile radości i szczęścia może dawać człowiekowi to czworonożne, machające ogonem stworzenie. Kto już zaznał przyjaźni z psem zapewne doskonale wie o czym  piszemy. Teraz nie ma dla nas większej radości niż przebywanie z naszymi zwierzętami, obserwowanie jak rosną, poznają świat oraz jak odnoszą sukcesy zarówno wystawowe jak i w pracy jako dogoterapeuci. Nasze psy są pełnoprawnymi  członkami  rodziny.  Mieszkają z nami w domu, wyjeżdżają z nami na wakacje i chodzą na imprezy do zaprzyjaźnionych psiarzy.

To m.in. dla nich  postanowiliśmy zamieszkać w miejscu, w którym psy mają do dyspozycji duży ogród a tuż obok pola i lasy, po których mogą biegać do woli. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, a gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy uwagi prosimy o kontakt.  Z przyjemnością odpowiemy, wyjaśnimy czy doradzimy. Chętnie pomożemy państwu w doborze szczeniaka, udzielimy informacji o zastosowaniu dogoterapii, pomożemy w niwelowaniu niewłaściwych zachowań u psów.

Zapraszamy!