Nasze Psy

PEIRA Kola (FCI) ur. 12.02.2016r. Cudowna biszkoptowa suczka, pracująca w dogoterapii z dziećmi z różnymi dysfunkcjami. Cechuje ją zrównoważenie, cierpliwość, łagodność. Odkąd zamieszkała z nami poddawana była ciągłym szkoleniom. Bez  problemu zdobyła więc polski i międzynarodowy certyfikat psa mogącego brać udział w zajęciach dogoterapii/ kynoterapii. Posiada niezwykłą umiejętność dostosowania się do potrzeb i warunków w jakich pracuje. Peira bierz udział także w wystawach psów rasowych organizowanych przez Związek  Kynologiczny w Polsce  osiągając świetne wyniki- rozpoczęła Championat Polski. Bardzo ważną kwestią jest też jej doskonałe zdrowie.

Ojciec: OPTIMUS Edel Perle (FCI)

Matka: FIORELLA Kociokwik (FCI)


ACHILLES Sarracenia (FCI) ur. 24.10.2016r. Tak zwany Bambo, to duży, czarny, masywny, zdrowy i  piękny  pies z wielką delikatnością. Pracuje w dogoterapii z dziećmi z różnymi dysfunkcjami. Cechuje go zrównoważenie, cierpliwość, łagodność. Poprzez ciągłą stymulację oraz różnego rodzaju szklenia  uzyskał polski i międzynarodowy certyfikat psa mogącego brać udział w zajęciach dogoterapii/ kynoterapii. Achilles bierze udział w wystawach psów rasowych organizowanych przez Związek  Kynologiczny w Polsce  osiągając świetne wyniki- rozpoczął Championat Polski. 

Ojciec: GEORGE Sarracenia (FCI)

Matka: WISHBONE ASH  Sarracenia (FCI)


LAKSMI Szwajcaria Chodzieska (FCI) Leyla ur. 07.04.2020r. Dostojna dama, wyjątkowa piękność. Nasza królewna w kolorze blenheim, dla której najważniejszy jest człowiek. Jest  przebadana w kierunku:

– PL (wywichnięcie rzepki)- wynik prawidłowy

– MVD (niedomykalność zastawki mitralnej)- wynik prawidłowy

– EF (epizodyczne upadanie)- z wynikiem „czysty” (CLEAR)

– CCS (syndrom kręconej sierści i suchego oka)- z wynikiem „czysty” (CLAR)

Ojciec: KINGSLY DU CHATEAU NOBLESSE

Matka: Bardora (FCI) GINGER


NICOLE KIDMAN Goldmax Baltic (FCI) ur. 14.12.2020r. Sama słodycz… Wrażliwa i delikatna dziewczynka. Okazuje nam miłość na każdym kroku. Jej ulubionym miejscem są… nasze kolana. Wyjątkowo urokliwa sunia koloru benheim. 

Ojciec: MY HEART OF DIAMONDS YELLOW SUNSHINE

Matka: BARBIE DOLL Goldmax Baltic (FCI)


OLIMPIA Goldmax Baltic (FCI) ur. 21.06.2021r. Przeurocza cavalierka w kolorze blenheim. Szefowa naszej domowej psiej gromadki. Tak jak pozostałe cavisie uwielbia kontakt z człowiekiem. Jest wszędzie tam, gdzie my. 

Ojciec: KINGSLEY DU CHATEAU  NOBLESSE

Matka: EVITA Goldmax Baltic (FCI)